Co že se to teda stalo? - alias reorganizace podruhé

24. září 2010 v 20:54 | Tenny, hlavní organizátorka |  O nás
Jasně, nejdřív obrovský humbuk a pak nic. Asi jste si říkaly, proč jsem neodpověděla na vaše přihlášky a nepsala články a tak dále... prostě proč se tu nic nedělo.
A zvláštní "prohlášení" o mém zdravotním stavu vám určitě zněly podezřele/divně.
Tak abych to trochu osvětlila...


Bohužel, nedlouho po založení tohoto webu jsem vážně onemocněla. Přesněji - přestala jsem slyšet na jedno ucho. Postupně se to zhoršovalo... Nyní neslyším na jedno ucho vůbec a na druhém musím nosit naslouchátko. Jsem diagnostikovaná jako těžce nedoslýchavá, tj. zdravotně postižená.
Byla jsem dlouho v nemocnici, prodělala asi 40 infuzí, plno vyšetření, stále ještě beru léky... Takže, nedivte se, že na nějakou organizaci jsou bohužel opravdu neměla čas, natož pak náladu. Tímto bych se vám chtěla moc omluvit. Kdybych mohla, věnovala bych se vám, ale jak vidíte...

V tomto stavu se také nemohu zúčastnit srazů. Komunikace s větším množstvím lidí je pro ně nesmírně namáhavá, jak jsem se přesvědčila na Celokonožím srazu. Tudíž pro mě aktivní srazová organizace, kterou jsem původně plánovala, bohužel nepřichází v úvahu.

Toto místo se rozhodla zaujmout moje kamarádka a spolublogařka, Layla (na konoze Yuffie), od které jste mohli číst první článek o reorganizaci. Přesto se jihotaku nechci úplně vzdát - budu se věnovat tomuto blogu.

Můžete jí kontaktovat na mailu tennyalayla@gmail.com, pokud máte chuť jí něco sdělit. :)

Pomáhat jí bude Tinka, která se toho už vlastně iniciativně ujala, za což jí velmi děkuji. Tudíž co se týče srazů,  obracejte se na ty dvě slečny.

Brzy začnu přidávat členy, tak si potom zkontrolujte, jestli se mezi nimi nacházíte. ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | Web | 25. září 2010 v 0:42 | Reagovat

Huh? Tenny? Tenny! :D Ani nevíš, jak ráda tě tu zase vidím ^__^ Já si tady pouze hraju na tiskovou mluvčí, leadrové jste ty a Lali (a asi i Tachiko, která ale velí spíš grafice) 6_6 Díky za díky, ale ono to vlastně ani velká pomoc nebyla, spíš spam xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama