Říjen 2010

První oficiální sraz!

26. října 2010 v 16:32 | Tenny |  Srazy
V měsíci listopadu se bude konat náš první oficiální sraz. Přesné datum ještě není určeno, chceme vám vyjít co nejvíce vstříc, aby byla maximální účast.
Bude se jednat buď o neděli nebo v pátek. Drtivá většina sice hlasovala pro sobotu, ale jelikož sraz se bude odehrávat v Čajovém ateliéru v Krajinské, není sobota bohužel možná. (mají tam zavřeno... xD )
Sraz bude samozřejmě v Českých Budějovicích. (některé další srazy by bylo možno uskutečnit i v jiných městech, ale to je stejně zatím ve velmi vzdálené sféře vymýšlení, takže..)

Možné termíny:
7. 11. (neděle)
12. 11. (pátek)
14. 11.
19. 11.
21. 11.
26. 11.
28. 11.
... (doufám, že jeden z těchto termínů vyjde, ale sraz může být posunutý i na prosinec)

Pokud byste se chtěli zúčastnit, napište, které termíny vám NEVYHOVUJÍ, nemůžete, ať už z jakéhokoliv důvodu.
Chtěla bych poprosit, aby se vyjádřili v komentářích všichni. I ti, co můžou vždy i ti, co nemůžou ani jeden z termínů. Pokud vám nevyhovuje ani jeden termín, napište nejbližší, který by vám vyhovoval.
Pokud vás rodiče nechtějí pustit vůbec, i tak se prosím vyjádřete, ať vím, že jste to četli.

POZN. : Pokud se chcete zúčastnit srazu a nejste členem, prosím, odešlete přihlášku na můj email tenebrae@tiscali.cz !

Pokud se na první sraz necítíte - třeba jste nemocní,  nemáte nikoho, s kým byste šli nebo se obáváte, abychom nebyli organizovaná parta pedofilů xD, samozřejmě, účast není v žádném případě povinná.
Pokud se ovšem zúčastníte, bude již úplně oficiálními členy. ;)

Jedna důležitá poznámka - na sraz můžete vzít kamaráda/kamarádku, pokud chcete, ale musí o anime alespoň něco vědět a mít to rád. V opačném případě by se totiž nemohl zúčastnit soutěže, neměl by si o čem povídat a vůbec, byl by tam jako kůl v plotě. Pokud nemáte odvahu přijít sami, jelikož nás neznáte, klidně se ozvěte a my se s vámi seznámíme třeba přes icq, nebo vám řekneme, jestli do vaší školy nechodí někdo s podobnými zájmy.

A co se bude dít?

Sraz bude v odpoledním hodinách (mezi 2 - 5, ještě se upřesní) na Náměstí Přemysla Otakara II. u Samsonovi Kašny.
Pokud nejste místní a v Budějovicích se nevyznáte, jedna z organizátorek vás může vyzvednout přímo na Nádraží. (ale musíte to říct... xD )
Půjde se do nedalekého Čajového Ateliéru v Krajinské. Bude se především pít čaj, seznamovat, informujeme vás o aktuální manga a anime situaci v Českých Budějovicích (např. kde můžete koupit mangu, kolik by vás to stálo a jaké tituly můžete sehnat...) a na programu je také Velká anime soutěž o tematické ceny.

S sebou nějaké ty peníze, ať si můžete v čajovně koupit něco k pití (jedna konvička stojí do 150 korun ) a také bude možná určitý finanční obnos na ceny, který bude případně upřesněn.
(pokud to bude jeden z bližších termínů, možná nebudete muset platit nic, ale zase nebudou žádné ceny útěchy, pouze pro vítěze xD )

V čajovně je možné koupit i něco k jídlu, ale levná záležitost to nebude, takže pokud dojíždíte, možná i nějakou svačinu. A samozřejmě dobrou náladu a nápady, můžete se nám také pochlubit s nějakými úlovky. (třeba já mám z Levných knih na Lannovce figurku Luffyho z One Piece! )

POZOR! - Nebude se jednat o cosplay sraz, očekávám VŠECHNY v normálním oblečení. Zaprvé je na to už moc zima a zadruhé se jedná o takové prví oťukávání a cosplay by jen zvýšil pocit trapnosti. (můžete se ovšem vyfiknout v duchu japonské módy, pokud se vám chce a zajímáte se o ni, bránit vám nebudu. Ale nepřehánějte to... xD ) Samozřejmě si můžete vzít ouška nebo čelenku. '!

Jak dlouho bude sraz trvat, to bude záležet na vás, jak dlouho vydržíte a jak dlouho se vám bude chtít, nejdéle však do deváté hodiny večerní.

Už se na vás těším! ;)Takže, pod tímto článkem očekávám komentáře od všech, i od těch, kteří se bohužel nemohou zúčastnit.
Do komentáře napište, které termíny vám NEvyhovují, od kolika hodin jste zhruba schopní se dostavit na místo srazu (zvlášť důležité u dojíždějících) a jestli se v Budějovicích dostatečně vyznáte, abyste se neztratili cestou.
Pokud ještě nevíte, zbytečně nespamujte a zkuste to zjistit. Nepiště věci jako "já přijdu na 50%" apod. Buď ano, nebo ne, prosím. (samozřejmě, pokud náhle onemocníte, srazí vás náklaďák, rodiče dostanou záchvat amoku nebo umře babička, nikdo vám hlavu neutrhne xD)

Pokud je nějaký dotaz, připomínka, apod. , nebojte se napsat, já nebo jiný organizátor vám s radostí odpoví.

No to se ví, zase se sejdem...

5. října 2010 v 18:15 | spamer Tinka |  Srazy
Zkoušku nanečisto už jsme zvládli, tentokrát už bude sraz naostro a oficiální. Ale nebojte, necháme vám tentokrát delší čas na přípravu :) Zatím navrhuju hlasování o dnu (v týdnu) oficiálního srazu. Pokud jde o mě, navrhuju víkend nebo pátek, ale v neděli večer bych se asi nemohla dostavit, protože pondělky mám nultou a taneční :-D Jak jste na tom vy? A máte nějakou představu o tom, za jak dlouho byste sraz chtěli? Já bych to viděla tak na konec října, začátek listopadu. Napište do komentářů a hlasujte v anketě (která je ale spíš orientační, budu radši, když to v komentáři specifikujete přesněji). sT