Listopad 2010

To, co se může pokazit, se také pokazí...

17. listopadu 2010 v 18:20 | Tenny, šéfová |  Srazy
Jak vám asi došlo z názvu, nastaly menší komplikace. Počítala jsem se srazem na dnešní neděli a chtěla jsem vám to oznámit už o víkendu, jenomže...
No jo, jako obvykle se ozvalo mé zatrachtilé zdraví a jsem na tom ještě hůř než předtím. (neslyším ani svůj vlastní hlasm, kdyby vás to zajímalo)
O vedení srazu jsem tedy chtěla poprosit Laylu, jenomže ta bohužel také nemůže a Tinka samotná by nejspíše vedení srazu nezvládla. (na jednoho člověka je to ostatně moc těžké, proto jsme taky tři a vidíte, stejně... -_- )

Ale nebojte, sraz bude. Jenom ho přesuneme na další neděli. V té době už snad budu v pořádku a pokud ne, o všechno se postará Layla a Tinka.

Omlouvám se všem, kteří počítalï na tuto neděli, je mi to opravdu líto a také jsme myslela, že to tuto neděli bude. Ale nedá se svítit, prostě to nepůjde.

Pokusíme se ho udělat neděli příští nebo popříští, bude záležet na tom, jak budeme stíhat tvořit program.

Přesto bych vás chtěla poprosit, aby jste nebrali komentáře jako definitivní rozhodnutí - veškeré důležitosti jako konání srazu se bude vždy oznamovat ve článcích a pokud nenapíšeme článek "Bude sraz", tak sraz nebude... (leda že byste si domluvily něco mezi sebou)
To proto, že někteří členové by mohly debaty v komentářích přehlédnout. Jinak si samozřejmě debatujte z plna hrdla. xD

Doufám, že se uvidíme co nejdřív - Tenny, hlavní šéfová...