Leden 2011

Sraz se blíží

18. ledna 2011 v 16:24 | Layla |  Srazy
Tak tedy přejímám aspoň na chvíli roli hlavního organizátora a hned to začneme řešit. Ano, sraz bude a to už poměrně brzy, ale zároveň dost dlouho na to, aby jste zvládli těch pár "domácích" úkolů, které za chvíli obdržíte. Ale nejdříve k hlavním informacím:
Sraz bude . Nyní jenom nastává otázka kdy přesně. Jako to již Tenny udělala minule, nabízím vám i já několik datumů.
18.02. Pá
19.02. So
20.02. Ne
25.02. Pá
26.02. So
27.02. Ne
04.03. Pá
05.03. So
06.03. Ne
A tak dále, ale tak dlouho by se nikomu čekat nechtělo. Piště, pište.

EDIT: Po zvážení a zjištění, že i mě se některé datumy nehodí, natož aby jste stíhali plnit domácí úkoly je konečným datumem Ne 06.03.

Další otázka je kde: Akce bude probíhat v ateliéru, jako minule, ale sraz bude opět na náměstí u kašny. Poznávací znamení pro ty, kteří minule nepřišli...Můžu si vzít Akatsuki klobouk bez třásní a rolničky, jestli chcete.
V kolik? Tak to je další otázka. Asi nebudete chtít přijít bez oběda, že? I když v ateliéru je možnost dát si tzv. pita chléb s různými náplněmi. Myslím, že ve 14:00 to budete zvládat, že? Když tak řekněte.
A za kolik? Za nic. Naprosto zdarma. Tedy pokud se umíte teleportovat a vydržíte několik hodit bez jídla a pití. V čajovém ateliéru je množství čajů a cena začíná na 40,- Kč. Pokud jste gurmáni, můžete utratit i 200,-, v tom vám bránit nebudu, ale to je trochu moc.

Dále přejdeme k programu. Je něco, co by jste chtěli dělat? Nebo nechtěli? Pokud nebudou protesty bude se nakonec asi hrát znovu hra, kterou jsem hráli minule, ale s novými otázkami. Kromě toho ale předtím určíme výherce soutěže.
K soutěži: Tu si musíte připravit předem. Úkol je jasný - navrhnout a zpracovat logo Jihotaku. Pak ho umístěte na kolečko(budoucí placka) o rozměrech, které Tenny dodá. Následně vytvořte banner o rozumných rozměrech. Takže: Na srazu předáte  buďto vytisknuté, nebo na flashce, nebo nám to předem pošlete na mail: tennyalayla@gmail.com
Pro méně chápavé: pošlete logo+banner+návrh placky.
Provedení se meze nekladou, jen ať to má s námi něco společného.
EDIT: Může být i počítačově. Rozměry vám tedy dám: od 30(výška)x80(šířka) obr. bodů až na 100x800 obr. bodů. Placku vám vysvětlí Tenny. Každý se může účastnit s max. 3 jinými návrhy. EDIT2: Posílejte do 27.02.2011. Ceny jsou vybrané:
+ odměna pro výherce stolní hry (japonská směs)
Prozatimní cena, kterou musíme vybrat činí: 185,- Kč (zkusím sehnat levnější směs:))
Uvidíme, kolik se vás přihlásí a podle toho se rozdělí příspěvková hodnota.

Další na programu bude dotazník. Včas ho vytvořím a dám sem, vy ho včas vyplňte. Tím, že ho nevyplníte, plně souhlasíte se vším, co se tu bude dít a je vám to jedno. Vyplňte ho, týká se i vás.
Výsledky vám řekneme na srazu a možn přečteme i několik zajímavých názorů.
EDIT: Dotazník zde: http://jihotaku.vyplnto.cz/ . Můžete vyplňovat do 27. 02. 2011 16:00.

Tak a teď k cenám pro vítěze. Já nejsem tak štědrá, jako Rinallon, které ještě jednou děkuji, že nás zásobila cenami a to zdarma. Nemůžeme ji vykořisťovat i podruhé a já to platit nehodlám. Proto nebudou odměny pro všechny, ale jen pro první dvě místa. A teď ta otázka. Jste ochotni přispět na ceny? Jednalo by se pouze o menší částku od každého. Záleží, kolik se vás přihlásí, že půjde. Nebojte, že si to necháme. Celá částka půjde na ceny a pokud přeberem, koupíme vám za to všem něco v ateliéru.

EDIT: Prosím, aby jste se začali hlásit, že určitě můžete. Předem vás ale upozorňuji, že v čajovně budeme muset udržet klid, jinak by nás mohli tentokrát vyhodit.
EDIT2: Hlaste se do 27. 02. 2011. Nebojte, ještě vám dáme rekapitulační a konečný oznam.

Těším se na vaše odezvy.

Novinky za běhu...

14. ledna 2011 v 15:59 | Tenny |  Co nového na jihu
Od našeho srazu jsem nenapsala žádný článek, to ale neznamená, že se jihotaku nevěnujeme. Bohužel, nastává poslední týden před koncem pololetí a všichni doháníme, píšeme testy a učíme se, co se dá, takže na organizaci nezbývá čas. Nicméně spolu s Lali už máme naplánové, co se bude dít.
Zaprvé, bude se pořádat soutěž o logo Jihotaku. Chci, aby nikdo nekrafal a nestěžoval si, že nemůže o těhle věcech rozhodovat, tudíž o výherci budete rozhodovat vy. Pokud se nám ovšem nějaké návrhy objeví, že... :D Z vlastní zkušenosti vím, že lidé nejsou moc ochotní se zúčastnit. No, uvidíme. Deatily soutěže se objeví co nejdříve, ale detaily ještě musíme pořešit s Lali.
Za druhé, další sraz bohužel v lednu nebude. Je to především kvůli nedostatku našeho času. Další sraz tedy bude až v únoru, a zatímco první sraz jsem měla na starosti já a holky pomáhaly, tentokrát se do výru událostí vhrne Lali a bude to ona, kdo to zorganizuje. Pokud tedy mátze nějaké připomínky, návrhy, dotazy a podobně, otočte se na ní. Mimojiné vám dáme dotazník, ve kterém se budeme vyptátvat, jak byste si naše srazy představovali, co byste tam chtěli a nechtěli mít a podobně, abychom vám vyšly co nejvíce vstříc a nikdo se nenudil. Pravděpodobně se opět navštíví čajovna, ovšem pokud máte nějaký návrh na lepší místo, neváhejte se ozvat. Nás ale zatím nic lepšího nenapadlo, alespoň na zimní měsíce. Letní srazy budou venku. :)

Tak, snad tu další článek přibude co nejdříve... ;)