Květen 2011

Rekonstrukce - nový lay hotov

12. května 2011 v 22:05 | Tenny |  Mimo mísu
Tak, tento úžasně modroučký a roztomiloučký (jestli je to ironie nebo ne si rozhodněte sami xD) je už oficiální. S Tinkou jsme se snažili o něco pozitivního a letního, protože předchozí šedo-žluto-fialová kombinace mi přišla poněkud depresivní. Snízil se také počet rubrik (a přihláška a FAQ najdete v rubriceb "U nás") a hlavně jsme udělali úvodní text pro lepší orientaci nováčků. Také jsem upravila FAQ, aby nepůsobili tolik infantilně a zkrátila text u příhlášky...

Návrhy

8. května 2011 v 13:50 | Layla |  Srazy
Květen už končí, a zatím jsme nedali dohromady ani jedno datum :D V návrhu je momentálně 24.(případně 25., 26.) červen, hlasujte prosím v komentářích, jestli můžete. :) už je v plném proudu a zatím neproběhlo téměř nic. Nic konané námi, ale akcemi kolem Japonska se to tu začíná hemžit. I my by jsme měli přidat svou trošku do mlýna. Proto bychom mohli udělat další sraz. Máme ale smůlu na termíny. Květen a červen jsou období školních výletů a největší makačky. Přes prázdniny s ničím nepočítejte, to se koná spousta conů a srazů jinde. Nějak se tam natěsnat ale musíme a září je moc daleko. Proto vytahuji tu otázku. Kdy tedy? Navrhujte pátky, soboty nebo neděle a něco z toho dáme dohromady. Snad nějaký datum vybereme.

A co by se mělo dít? Pravděpodobně by se šlo ven (nejspíše s dekami do stromovky). Záleželo by na počasí, ale určitě by se trochu opožděně zveřejnily výsledky dotazníku, vyhodnotila by se soutěž a vyhlásila nová (to se nechte překvapit), hrála by se hra, kreslily fanarty a udělali bychom si piknik. Pokud by to tak bylo, bylo by možné jet i přes oběd a najíst se na místě? Samozřejmě zásoby vlastní (nebudeme vám přece vyvařovat).

Pokud s programem nesouhlasíte a rádi byste něco navrhli, prosím, nebojte se zeptat (ale nespamujte). (^__^" *nevinnost-sama alias Tinka)

A nakonec dobrá zpráva. Ti všímaví si všimli, ignoranti doteď utřeli nos. V pravém sloupci menu přibyla jistá kolonka, která nám s monohém pomůže a v ostatním udělá ještě větší zmatek. Dámy a pánové, přivítejte mezi nás nové

Forum Jihotaku


Japonské kulturní dny

8. května 2011 v 13:34 | Layla |  Co nového na jihu
jd

Jak tak na ten program koukám, vypadá to zajímavě. Něco je sice spíše pro děti, ale stojí za to tam jít.(Já třeba jdu:D)
Více zde