Červen 2011

Report z druhého srazu

26. června 2011 v 12:35 | Tinka |  Srazy
Prvně bych se chtěla omluvit, že sraz vyšel na tak blbé datum a hodně z vás se nemohlo dostavit. Plánujeme zavést trochu systematičnosti a příští sraz by snad měl být zorganizován lépe :) Každopádně díky všem, kteří se i přes zmatené info dostavili, jmenovitě Layle, Yu a Kuroi Neko.
S Lali jsem se sešla kolem třičtvrtě na tři na náměstí u kašny, chvíli na to se k nám připojila Yu a po pár kolečkách kolem náměstí v asijském klobouku se objevil Orochimaru, který se posléze identifikovala jako Kuroi Neko. Shodli jsme se, že se půjdeme posadit do nedaleké francouzské kavárny. Protože nás bylo celkem málo, rozhodli jsme se jen povídat a kreslit. Zjistilo se všechny přítomné jsou nadané kreslířky :) Ostatně, můžete dílka posoudit sami, zde jsou: (kdo přijde na příští sraz, bude si moct obrázky prohlédnout naživo a bez zprasení kavality scanem :)

^by Layla^


^by Kuroi Neko^^by Tinka^


^by Yu Suzukei^

Těším se na vás na dalším sraze- a pozor, tentokrát možná bude v Písku :) Podrobnosti ale až na podzim :)

za orgy Tinka

2. Sraz

19. června 2011 v 19:54 | Layla |  Srazy
Jak už Tinka uvedla v předchozím článku, sraz se uskuteční 24.06.2011. Kolik vás příjde, tolik vás příjde, ale pro jistotu napište do komentářů, ať víme, na koho čekat. V následujících větách se pokusím vysvětlit, co se bude dít a co si máte přinést.

Kdy: 24.06.2011 sraz na náměstí Přemysla Otakara II. u Samsonovy kašny v 14:45, odchod v 15:00.
Kde: Po spočítání lidí se přesuneme podle počasí
  • Do stromovky popřípadě ke sportovní hale.
  • Do kavárny či hospůdky, kam by jsme se podle počtu vešli.
Poznávací znamení: Hledejte asijský klobouk.
S sebou: Pastelky, tušky, propisky, fixy a jiné potřeby, penízky(drobná částka na ceny a nákup v kavárně- pokud si budete chtít něco tam dát), deku, svačinu a něco k pití pro případ pikniku venku.
Program: Ať už půjdeme kamkoli, bude se dít následující:
  • Budeme hrát hry(Jungle Speed, Bang, tu hru z minula apod.)
  • Vyhodnotíme soutěž. Výherce a druhé místo získají plakáty.
  • Budeme si povídat a pořešíme otaku situaci v jižních Čechách.
  • Budeme kreslit.
Peníze: Pokud si přinesete vlastní jídlo a pití, budeme po vás požadovat jedinou částku kolem třiceti korun(možná mnohem méně), podle toho kolik se vás dostaví. Tento malý obnos půjde na výhry. Díky skvělé Rillanon máme ceny do soutěže a pro výherce menších her bude japonská směs.
Účastníci: Layla
Tinka
Liera
Yu Suzukei
Kissajda
Rillanon

Předprázdninový sraz

4. června 2011 v 15:12 | Tinka |  Srazy
Víte co, ono to tam stejně moc neni vidět, tak já to hodím do nového článku. Stále ještě doufám, že se sejdeme do prázdnin :D Proto bych vás chtěla poprosit, abyste se vyjádřili ohledně data, v návrhu je momentálně:

24.6.

Můžete? :) Šlo by se do stromovky, tam bychom si zahráli nějaké hry, pokecali. Můžem oslavit konec školního roku :) Pokud přijde edison, možná vám prozradí něco o svém velkolepém projektu, který je ovšem zatím přísně tajný :D A jestli bude hnusně, tak bychom to vzali do nějaké kavárny nebo hospody, to už bude záležet na konkrétní domluvě těch, co přijdou. Možná se ptáte, proč nejdem do čajky. Protože...
1) v Atíku nám po naší poslední návštěvě postavili na tu vyvýšenou plošinku nějakou okrasnou lavici či co a nevešli bychom se
2) Třílvovka je malá
3) Není tam nicmoc k jídlu :D
...proto. :D

Článek budu aktualizovat, tak sem občas mrkněte ;)