Listopad 2011

Velký update členů jihotaku - nutné přečíst!

15. listopadu 2011 v 21:15 | Tenny, Kuroi Neko |  O nás
V poslední době nám to tady poněkud umřelo - ale jak se říká, "král je mrtev, ať žije král!", naopak nám ožil facebook. Organizátorské řady se rozšířili, stejně tak členské a srazy se pořádají častěji. Proto, pokud máte profil na facebooku, přidejte se k naší skupině Jihotaku, kde řešíme nejenom srazy, ale i nesmrtelnost chrousta, cesty na cony, prodej mangy mezi sebou a podobně. (je to tam mnohem živější než tady, věřte mi)
Ale, co je mnohem důležitější, přišel čas na VELKOU MEGA AKTUALIZACI ČLENŮ!

Aneb jak říká Kuroi Neko:
Mina-san, (kdo nerozumí, nahraďte si českým: "Vážení a drazí")
rozhodli jsme se pro update kontaktů našich milých členů.
Důvodů je hned několik:
1. Začínali jsme jako blog a poté až vznikla skupina Facebooku, díky tomu jsme samozřejmě nabrali spoustu skvělých členů, ale jak se nyní ukázalo, ne všichni členové tuší o existenci blogu nebo naopak o existenci naší skupiny na FB. Díky tomu vznikl menší problém při rušení posledního srazu "Pouštění draků", jelikož lidé bez FB se o jeho zrušení nedozvěděli a čekalo je nemilé překvapení, když se ostatní nedostavili.

2. Chtěli bychom kvůli bodu 1, zlepšit "informovanost" našich členů a hlavně je v případě jakýchkoli nenadálých změn ohledně srazů apod. moci bezprodleně informovat cestou, která je pro ně nejpříjemnější. Není snažší dozvědět se hned a v čas o tom, že se sraz ruší, popř. přesouvá na jiné datum či hodinu, než se přijít a zjistit, že se nic nekoná a organizátor to nedal na web/FB, protože chodí jen na to druhé?

3. Zjistili jsme, že máme nemalý počet "neaktivních členů," kteří se od registrace už neozvali.

Dnes nebo zítra by vám měl přijít mail s aktualizací. Odešlete ho prosím zpět VYPLNĚNÝ na danou adresu. Pokud vám mail nedošel, prosím, ozvěte se do komentářů, nebo buďte iniciativní a pošlete na mail tenebrae@tiscali.cz odpověď podle tého předlohy:

Jihotaku na dračích křídlech

4. listopadu 2011 v 19:29 | Yu Suzukei |  Srazy
V sobotu 12. listopadu proběhne v Budějovicích akce pouštění draků se soutěží o nejhezčího vlastnoručně vyrobeného draka (jednoduchý návod na výrobu najdete např. zde: http://ja.chytrak.cz/Navody/jak-postavit-draka.html ). Sraz bude jako minule před hlavním vchodem Mercury v 11:30, pokud je to na vás moc brzo a nestíháte, tak křičtě! :D

PS by Tinka: a každý účastník si dá během výroby nebo kupování povinně aspoň jednu modlidbičku k bohům hezkýho počasí, jasný?

SRAZ ZRUŠEN PRO NEDOSTATEK ÚČASTNÍKŮ!