Velký update členů jihotaku - nutné přečíst!

15. listopadu 2011 v 21:15 | Tenny, Kuroi Neko |  O nás
V poslední době nám to tady poněkud umřelo - ale jak se říká, "král je mrtev, ať žije král!", naopak nám ožil facebook. Organizátorské řady se rozšířili, stejně tak členské a srazy se pořádají častěji. Proto, pokud máte profil na facebooku, přidejte se k naší skupině Jihotaku, kde řešíme nejenom srazy, ale i nesmrtelnost chrousta, cesty na cony, prodej mangy mezi sebou a podobně. (je to tam mnohem živější než tady, věřte mi)
Ale, co je mnohem důležitější, přišel čas na VELKOU MEGA AKTUALIZACI ČLENŮ!

Aneb jak říká Kuroi Neko:
Mina-san, (kdo nerozumí, nahraďte si českým: "Vážení a drazí")
rozhodli jsme se pro update kontaktů našich milých členů.
Důvodů je hned několik:
1. Začínali jsme jako blog a poté až vznikla skupina Facebooku, díky tomu jsme samozřejmě nabrali spoustu skvělých členů, ale jak se nyní ukázalo, ne všichni členové tuší o existenci blogu nebo naopak o existenci naší skupiny na FB. Díky tomu vznikl menší problém při rušení posledního srazu "Pouštění draků", jelikož lidé bez FB se o jeho zrušení nedozvěděli a čekalo je nemilé překvapení, když se ostatní nedostavili.

2. Chtěli bychom kvůli bodu 1, zlepšit "informovanost" našich členů a hlavně je v případě jakýchkoli nenadálých změn ohledně srazů apod. moci bezprodleně informovat cestou, která je pro ně nejpříjemnější. Není snažší dozvědět se hned a v čas o tom, že se sraz ruší, popř. přesouvá na jiné datum či hodinu, než se přijít a zjistit, že se nic nekoná a organizátor to nedal na web/FB, protože chodí jen na to druhé?

3. Zjistili jsme, že máme nemalý počet "neaktivních členů," kteří se od registrace už neozvali.

Dnes nebo zítra by vám měl přijít mail s aktualizací. Odešlete ho prosím zpět VYPLNĚNÝ na danou adresu. Pokud vám mail nedošel, prosím, ozvěte se do komentářů, nebo buďte iniciativní a pošlete na mail tenebrae@tiscali.cz odpověď podle tého předlohy:


1. Vaše přezdívka (NUTNO UVÉST):

2. Pravé jméno (dobrovolné):

3. Narozeniny (dobrovolné, ale je škoda neříct, někdo by vám mohl chtít popřát)

4. Věk (NUTNO UVÉST)

5. Odkud jste (stačí jen město, pro upřesnění pak jeho část):

6. Kontaktní adresy (opět není třeba vyplňovat přesně ulici s číslem, vyplňujete jen, pokud se většinu času nacházíte v jiném městě, př. "Jsem z ČB, ale studuju v Praze, kde jsem celý týden.")

7. Telefon (dobrovolné):

8. Škola/pracoviště (dobrovolné):

9. Email (NUTNO UVÉST a prosím uvádějte funkční):

10.ICQ, skype či jiné (dobrovolné, nicméně pokud nepoužíváte email a jste častěji na ICQ apod. uveďte ho)

11. Používáte Facebook? (NUTNO UVÉST, pokud ano, prosím o kontakt)

12. Jakou cestou vás lze kontatovat? (NUTNO UVÉST - př. email, ICQ, skype, telefon, FB…)

13. Byl/a jste už na nějakém jihotaku srazu? (NUTNO UVÉST - ano/ne a počet)

14. Měli byste vůbec zájem se nějakého srazu účastnit? (VYPLNÍ POVINNĚ JEN TI, co na žádném srazu NEBYLI - ano/ne, jde nám o to, zda vás máme o srazech vůbec kontaktovat)

15. Patříte mezi organizátory (NUTNO UVÉST - ano/ne; organizátoři prosím vyplňte většinu údajů, ať vypadáte důvěryhodně, určitě by na vás účastníci měli mít telefonní kontakt, aby vám mohli volat, kdyby se ztratili cestou na sraz J)


- U dobrovolných údajů, pokud nechcete uvést, vyplňte "Nepřeji si uvést" popř. "Jen na požádání"
- Všechny údaje slouží pouze k informativním účelům a budou je znát pouze členové Jihotaku. Kdo je zneužije, bude bezpodmínečně a okamžitě vyloučen z naší skupiny.
- Po sesbírání všech údajů vás budeme kontaktovat vámi zvolenou cestou a budeme čekat na odpověď, čímž si ověříme, zda je kontakt pravý, poté vám pošleme seznam všech členů a kontaktů, které uvedli.
- Členové, kteří nebyli na žádném sraze, nebo se od registrace již neozvali a nejsou se skupinou v žádném kontaktu (nepíší na blog, nefungují ve skupině na FB) jsou momentálně považováni za "neaktivní členy" a pokud neodpoví na tento update kontaktů a ani je nebude možné kontaktovat po jeho zhotovení, budou ze skupiny vyloučeni. Nemusíte chodit na srazy a přetrhnout se v aktivitě, ale pokud nejste schopni odpovědět, zda vůbec žijete a máte o členství v Jihotaku ještě zájem, tak mažeme.


Děkujeme za pozornost a ochotu, v případně jakkýkoliv dotazů či připomínek pište sem do komentářů nebo na facebook. :)
Za jihotaku Tenny a Kuroi Neko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neasi Neasi | 16. listopadu 2011 v 13:22 | Reagovat

Dnes mám odpolední, tak vyplněný email zašlu večer. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama